Neljapäev, 1. juuni 2017

Mais paistis päike...

Maikuu algas Teeme ära aktsiooniga noortekeskuses, kus noored koristasid õues prügi ja korrastasid lillepeenart. Siinkohal sooviksime tänada Sillametsa talu, kes meile võõrasema taimed kinkis. Kohal olid osad noortevolikogu ja 4H liikmed.
Maikuu algul jõudis kohale ka lauapealne ahi ja mikser, mida kohe ka järgi prooviti - pitsa ja õunakook valmisid ideaalselt.
4. mail käis noorsootöötaja Karoliine Pärnu Vaba aja Keskuses koolituse "Muutuste hindamine" lõppkohtumisel, kus ta andis ülevaate meie noortekeskuse noorte arvamustest. Maikuu esimese nädala lõpetasime piljardi- ja lauatenniseturniiriga. Nii piljardi kui ka lauatennise võitis Kuldar.
11. mail alustasime ettevalmistustega Räimewestiks ning 12. mail sai emale meisterdada kaarti või paberist ja jäätisepulgast lille. 13. mail toimetasid meie keskuse noored Räimewesti lastenurgas. Lastel oli võimalus pilte värvida, mängukalu püüda, puukoorest paati meisterdada jms ning kõige populaarsem oli loomulikult näomaalingud.

17. mail oli luuletuste kirjutamise päev, kus igalühel oli võimalus luuletusse oma rida kirjutada. Kahjuks ei valminud ühtegi luuletust, sest kirja pandi ainult paar rida. 19. mail kell 15.00 oli meil viimane bingo Karoliinega. Selle võitsid 3 noort, kes omavahel auhinna ilusti ära jagasid. Samal päeval oli meil ka Pärnumaa avatud noortekeskuste kokkutulek Pärnu-Jaagupi noortekeskuses. Tõstamaa noortest osalesid Rita Niine, Kristjan Sireli, Kuldar Juurik ja Karoliine oma tütre Kenega. Sinna jõudes oli esimeseks tegevuseks erinevate punktide läbimine Pärnu-Jaagupis. Noored jagati gruppides ja väike seiklus algas. Peale seda oli söögipaus - igaüks tõi midagi, meie viisime vahvleid ja kommi. Ja peale seda oli akrobaatika kava esitamine. Selle pidi kodus ette valmistama. Kõik, kes kaasa tulid osalesid kavas. Kavad vaadatud, siis oli noortel vaba aeg - disko, õuesolemine jms. Noored jäid üritusega rahule. Järgmine kohtumine on Võistes. Vaata pilte! 26. mail said 18 noort külastada Pärnu vangla põgenemistuba, mis sai teoks tänu ANK projektikonkursile. Noored jäid väga rahule ning tahaks teinekordki sellist tegevust ette võtta. Osaleda said need noored, kes toimetavad aktiivselt noortekeskuse tegemistes.30. mail osales noortekeskuse võistkond selle hooaja viimasel mälumängul saavutades üldkokkuvõttes võiduka viimase koha - "Tähtis ei ole võit, vaid osavõtt". Vaata pilte! 31. mail oli plaanis mängida õuemänge ja grillida, aga kuna ilm oli vihmane, siis mängisime toas ja küpsetasime grillvorstid ahjus. Näksiks oli veel arbuus ja magustoiduks jäätis. Ilusat suve kõigile!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar